Reference

Díky za citlivé a láskyplné provedení mými "potížemi" a zprostředkování lehkosti a nadhledu, s jakým je možné žít. Ta energie, která mé konzultace provázela "na pozadí" mě neskutečně uklidňovala a pomohla mi se ještě více povolit do důvěry, že vše je v pořádku. Nová zkušenost, skoro neuvěřitelná, pro mě byla tvá přirozená PODPORA a důvěra ve mě, že vše zvládnu. ❤️  To je vlastně úplně nejvíc 🙏

Terka G.

Jak to jen říct ve zkratce pár větami. Lucie, to je prostě něco, co chcete zažít. Normální bytost nohama na zemi, humor, zároveň neuvěřitelný Klid, Prostor, Moudrost v lehkosti. Umí naslouchat minuty a minuty, cítíte zájem, mluvíte a mluvíte. Pak je ticho a Lucka řekne větu či dvě. A je hotovo. Ustaraná figurka mizí a cítíte, jak jste u sebe. Jak vám je dobře. Jak jste doma a že je vše možné. Nevím Luci, jak to děláš, ale děje se. Díky za prostor, kde může vyvstávat i mizet cokoliv. A kde se rozjasňuje to, čím opravdu jsme.

Lenka F.

Setkání s Luckou bylo jako potkat skutečnou část sebe, o které vím, že jí jsem a čím dál více ji vnímám i pod nánosem iluzí, kterým jsem uvěřila. Díky Lucce jsem si zase mohla nacítit ten klid, pocit, že "nic nevadí", lásku a lehkost, které jdou těžko slovy popsat. Její laskavá přítomnost a nadhled mě zprostředkovala přirozený stav bytí, když jsem uvízla pozorností v dualitě.

Jana L.

Vytvořte si webové stránky zdarma!