Konzultace pro děti i dospělé

Lidsky, s nadhledem a přesahem… 

Důvěrou-věděním zpátky k sobě

Konzultace s jednotlivci 

Cílem je vrátit Vás zpět, ke své podstatě, kterou jste. Sebe-vědomá lidská bytost, která žije v lehkosti, radosti a přirozeně následuje své vnitřní vedení. Všichni jsme sem přišli v tomto naladění. Nicméně, vlivem výchovy, autorit a celkového nastavení naší společnosti si dle svých daností začneme vytvářet "umělé já", které vyhovuje požadavkům okolí a umožňuje nám přežít. Jako děti nejsme vyzrálí k tomu, abychom zůstali sami sebou a odmítli se přizpůsobit okolí. Během života se však se svým "umělým já" ztotožníme a na svoji pravou podstatu zapomeneme. Ta se ale začne připomínat od nelibých pocitů, nespokojenosti přes nefunkční vztahy, nemoci...

Mohu Vám pomoci rozpoznat to Vaše "umělé já", které už Vás nemusí dál chránit, naopak Vás více než omezuje. Dám Vám pocítit Vaší esenci a vědomí, kterým skutečně jste. Tento otisk lásky a hlubokého klidu, kde je vše v naprostém pořádku, nikdy nezapomenete. Ponesete si ho s sebou a vnitřní síla ve Vás neustále poroste.

Musíte se však skutečně vnitřně rozhodnout a mít dostatek odvahy jít dál, i když se Vám představy o Vás a Vašem životě zboří jako domeček z karet. Vždy je cesta. Odhalováním zarytých programů, konceptů, přesvědčení a odžitím nahromaděných emocí se začnete dostávat blíže a blíže k sobě. Život začne skládat ty nejlepší možné scénáře Vám na míru. Jak si ze srdce přejete, protože se začne tvořit z pozice lásky, nikoliv strachu. 

Odpovědi na své otázky máte ukryty v sobě. Mohu Vám dát celistvý pohled na Vaši situaci, vhledy či tipy, nicméně jen Vy sami v sobě cítíte ten správný směr, kterým je třeba se vydat, máte-li již dost života v nesvobodě a Vaše autentičnost a jedinečnost vře pod pokličkou. :)

Pokud Vám ladí moje cesta životem a způsob předávání, napište mi, pomůžu Vám naladit tu Vaší frekvenci svobody. 

Konzultace trvá 1,5-2 hodiny. Cena je 2000 Kč. Je možnost online, osobně ve Vrchlabí nebo na Kladensku. V kavárně, čajovně, na procházce či doma. Jak bude Vám nejpříjemnější.

Dítě jako lidská bytost

Konzultace s rodiči i dětmi (společně i zvlášť)

Pomáhám navrátit do rodin důvěru, respekt a harmonii. Rodí se stále citlivější a vnímavější děti. Nicméně podstata lásky zůstává stále stejná u každé lidské bytosti. 

Konzultace jsou proveditelné i online. Nicméně, pokud se jedná o dítě, dávám přednost osobnímu kontaktu. Je možné přijet za dítětem/rodinou i domů. Dítě se může cítit ve svém prostředí komfortněji. Mohu s ním navázat kontakt i při jeho oblíbené hře (stavění lega apod.). Dítě se většinou snadno naladí na linku hravosti, důvěry a lidskosti. Pokud se svěří s tíživým problémem, viditelně se mu uleví. Připomenu mu jeho podstatu bytí a velikost jeho já. Sám si začne vytvářet život podle jeho představ. Stane se sebe-vědomým, vyrovnaným a spokojeným člověkem. Otevřenost a spolupráce rodičů je však v dětských letech nezbytná.

Samostatné konzultace 1,5-2 hodiny……....... 2000 Kč/osoba (+doprava)

  • S dítětem jednám rovnocenně a s respektem. Je pro mě důležitá důvěra a lidskost. Pokud si nebude přát, abych svěřené téma sdílela s rodiči, neudělám to. Nicméně vynesu na povrch jádro problému, které bývá ukryto hluboko pod tím.

Rodinný balíček rodič/dítě/rodič (společně)…….. 5000 Kč (+doprava)

  • Způsob konzultací se stanoví konkrétní rodině na míru. Mohou být společné i s každým samostatně. Záleží na jednotlivcích a celkové situaci.


* máte-li finanční tíseň, ale cítíte volání po osobní konzultaci, ozvěte se a domluvíme se


Neprezentuji se žádnými certifikáty ani dosaženým vzděláním. Mám svůj osobní způsob jakým konzultace vedu. Vychází z mé esence a nespočtu zpracovaných a pochopených prožitků svých i svých klientů. Mojí přirozeností je zřít esence lidských bytostí. Byť jsou zanešené emocionálním bahnem. Každý máme svoji nádhernou čistou esenci – vědomí, kterým jsme, vždycky jsme byli a vždycky budeme. Je-li uvědomeno, můžeme žít nejkrásnější verzi sebe sama tady na zemi. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!